• Producent:
  • Kod producenta:
    17915
2916,56zł brutto
2371,19zł netto

Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 29165 pkt.

Znakomita przecinarka z bardzo mocnym łamaczem TX-1020 MAX firmy Rubi [17915] do intensywnych cięć płytek ceramicznych, a w szczególności płytek gresowych oraz ciągnionych o grubości 3-21mm. Siła łamania to 1200kG.

Dzięki wysoce wydajnemu łamaczowi wielopunktowemu i obrotowemu przymiarowi czołowemu, model TX-MAX umożliwia łatwe i szybkie wykonanie cięć po przekątnej (od 0 º do 45 º), szczególnie w przypadku płytek gresowych (AIa/BIa).

Duża siła łamacza (aż do 1200 kg) pozwala maszynkom TX-MAX również na doskonałe cięcie płytek ciągnionych.Znakomicie sprawdza się przy cieciu prostym do 102 cm i przekątnej o maksymalnej długości ciętej płytki 70 x 70 cm.

Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.

przecinarka z bardzo mocnym łamaczem TX-1020 MAX firmy Rubi [17915]: 

  • maszynka wyposażona jest w bardzo mocne prowadnice wykonane z rur stalowych Ø30 mm ze ściankami grubości 2 mm,
  • głowica z wydłużonymi, aluminiowymi ślizgami z funkcją samosmarowania,
  • posiada wielopunktowy łamacz z aluminiową stopką, wyposażony w plastikową osłonę chroniącą przed zostawianiem śladów na delikatnych powierzchniach,
  • blokowanie i odblokowywanie stopy łamacza odbywa się za pomocą zapadki i systemu spustowego, który umożliwia pracę tylko jedną ręką. Większa prędkość przesuwu. Zwiększa wydajność zarówno na materiałach cienkich jak i grubszych,
  • ma lepszą widoczność obszaru nacinania i łamania,
  • aluminiowa podstawa, wzmocniona centralną belką, dla uzyskania jeszcze większej wytrzymałości i sztywności,
  • posiada system amortyzowanych blatów ze stali galwanizowanej, który zwiększa STABILNOŚĆ podczas cięcia,
  • przecinarka TX-1020 MAX wyposażona jest w obrotowy przymiar czołowy, z centralną osią obrotu, co daje większą PRECYZJĘ w cięciach po przekątnej,
  • na wyposażeniu ma ogranicznik boczny do wykonywania powtarzalnych cięć i 2 dodatkowe ramiona, do podtrzymywania płytek wielkoformatowych,
  • ma rękojeść z miękkim uchwytem dla większej ERGONOMII i KOMFORTU,
  • wyposażona w kółka tnące 8 mm i 22 mm EXTREME. Kompatybilne z całą gamą kółek tnących PLUS.

dane techniczne maszynki TX-1020 MAX [17915]:

  • maksymalna grubość ciętej płytki - 21 mm
  • długość cięcia 102 cm
  • wielkość płyty przy cięciu po przekątnej 70 x 70 cm
  • moc łamacza: 1200 kG,
  • opakowanie: walizka

waga kg: 19,4 kg
opakowanie: walizka
długość cięcia: 102 cm
wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: 70x70 cm
maksymalna grubość ciętej płytki: 21 mm
EAN: 8413797179156
stan: nowy
producent: Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A.
ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91
08191 Barcelona, Spain
e-mail: info@rubi.com

Zobacz produkty podobne

Dodaj opinię

Możesz wybrać więcej niż 1 plik. Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.