przecinarka ręczna do płytek BASIC-50, Rubi [25955]
-
Producent:
-
Kod producenta:25955
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2090 pkt. |
Lekka przecinarka BASIC-50 firmy Rubi [25955] do cięcia płytek ściennych i gresu. Maksymalna grubość cięcia 3 - 10 mm.
Maszynka ręczna do płytek znakomicie sprawdza się przy cieciu prostym do 51 cm i przekątnej o maksymalnej długości ciętej płytki 36 x 36 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.lekka przecinarka BASIC-50 firmy Rubi [25955]:
- idealne do niewielkich remontów i lekkich prac, przecinarki BASIC są przeznaczone do cięcia płytek ściennych i gresu
- maszynki BASIC tną płytki o grubości do 10mm, a dzięki wszechstronnemu nożowi 14 mm dają satysfakcjonujące efekty podczas prac remontowych
- wszystkie modele z serii BASIC posiadają ogranicznik boczny, pomocny przy powtarzalnych cięciach pod kątem 45°
- jedna prowadnica oraz ruchomy łamacz dają przecinarkom BASIC wystarczającą siłę w momencie łamania płytki
- wysoką wydajność zapewniają również aluminiowe wsporniki prowadnicy oraz stalowy korpus
- seria BASIC składa się z trzech modeli: 40, 50 i 60; różniących się długością cięcia.
dane techniczne maszynki BASIC-50 [25955]:
- maksymalna grubość ciętej płytki - 10 mm
- długość cięcia 51 cm
- wielkość płyty przy cięciu po przekątnej 36 x 36 cm
- waga: 2,5 kg
- opakowanie: karton
| waga kg: | 2,5 kg |
| opakowanie: | karton |
| długość cięcia: | 51 cm |
| wielkość płytki przy cięciu po przekątnej: | 36x36 cm |
| maksymalna grubość ciętej płytki: | 10 mm |
| EAN: | 8413797259551 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
