precyzyjne szczypce do ściągania izolacji, 1,5 / 2,5 / 4,0 / 6,0 mm², Knipex [12 12 11]
-
Producent:
-
Kod producenta:12 12 11
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6234 pkt. |
Profesjonalne szczypce z nożami kształtowymi firmy Knipex [12 12 11] do ściągania izolacji trudno obrabialnych materiałów takich jak PTFE, silikon, Radox®, Kapton®, guma oraz izolacje wielowarstwowe bez zniekształceń w zakresie 1,5 / 2,5 / 4,0 / 6,0 mm².
Dwie pary ostrzy precyzyjnie nacinają izolację na całym obwodzie przewodu, a mechanizm zapewnia ściągnięcie izolacji z obrabianego przewodu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalne szczypce z nożami kształtowymi firmy Knipex [12 12 11]:
- przeznaczone do ściągania izolacji trudno obrabialnych materiałów takich jak PTFE, silikon, Radox®, Kapton®, guma oraz izolacje wielowarstwowe bez zniekształceń,
- dwie pary ostrzy nacinają izolację na całym obwodzie przewodu, w zakresie od 1,5 / 2,5 / 4,0 / 6,0 mm²,
- szczypce z prowadnikiem i ogranicznikiem przewodu wyposażone są dwie pary noży, które równocześnie nacinają izolację na całym obwodzie przewodu. Następnie ostrza rozsuwają się ściągając izolację,
- dzięki regulacji długości zdejmowanej izolacji można bardzo precyzyjnie wyznaczyć długość dla konkretnej tulejki czy konektorka. Jednocześnie zapewnia to powtarzalność długości zdejmowanej izolacji,
- szczypce wykonane są ze stali, a noże ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- szczypce są czernione i posiadają wielokomponentowe rękojeści.
jest możliwość dokupienia dodatkowych noży o innych zakresach przekrojów przewodów (jedna para noży):
- 12 19 02 o przekrojach: 0,03-0,09; 0,14; 0,38; 0,57; 1,00; 1,50; 2,08 mm²;
- 12 19 06 o przekrojach: 0,14-0,25; 0,75; 1,50; 2,50; 4,00; 6,00 mm²;
- 12 19 10 o przekrojach: 2,50; 4,00; 6,00; 10,00 mm²;
- 12 19 11 o przekrojach: 1,50; 2,50; 4,00; 6,00 mm² (na wyposażeniu szczypiec);
- 12 19 12 o przekrojach: 4,00; 6,00; 10,00 mm² ;
- 12 19 13 rozmiary: 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 AWG,
- 12 19 14 rozmiary: 16 / 18 / 20 / 22 / 24 / 26 AWG,
zapytanie o dodatkowe noże proszę wysłać na adres: sklep@phuabc.com.pl,
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 445 g |
| EAN: | 4003773062998 |
| sprężyna zwrotna: | tak |
| zakres pracy: |
|
| zastosowanie: | do ściągania izolacji |
| zakres pracy AWG: |
|
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.449 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.7 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
