pokrętło ręczne do gwintowników, zakres pracy 2-12mm, Alpen [0071200015100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0071200015100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 502 pkt. |
Ręczne pokrętło do gwintowników firmy Alpen [0071200015100], przeznaczony do gwintowników z mocowaniem kwadratowym w zakresie 2-12mm.
Posiada dwie szczęki, w tym jedną ruchomą.
pokrętło ręczne do gwintowników, zakres pracy 2-12mm, Alpen [0071200015100]:
- pokrętło wykonane ze stali,
- przeznaczone do pracy z gwintownikami,
- ma 2 szczęki, jedna ruchoma dzięki czemu jest możliwość mocowania gwintownika z mocowaniem kwadratowym o różnych rozmiarach,
- zakres pracy pokrętła od 2mm do 12mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 180 mm |
| EAN: | 9002740646440 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.098 kg |
| długość opakowania: | 4.61 cm |
| szerokość opakowania: | 1.23 cm |
| wysokość opakowania: | 26.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
