komplet 3 gwintowników ręcznych HSS do gwintu M4 [0070700400100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0070700400100
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 550 pkt. |
komplet gwintowników ręcznych HSS z nacięciem prostym do gwintów M4 firmy ALPEN 707004001, do gwintowania otworów ślepych i przelotowych w stali stopowej i stali zwykłej o rozciągliwości do 800N/mm2.
gwintowników tych można też używać do gwintowania w żeliwie, miedzi, mosiądzu czy aluminium.
rekomendujemy używanie wysokiej jakości wierteł HSS Sprint, HSS szlifowanych i wierteł HSS-Co firmy ALPEN do wiercenia otworów pod gwinty
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet gwintowników HSS do gwintów M4 707004001 składa się z 3 szt gwintowników z nacięciem prostym o kącie zarysu boku gwintu "P" 60o. jeden gwintownik do zdzierak, drugi pośredni, a gwintownik trzeci służy jako wykańczak.
wykonane są z wysokiej jakości stali HSS, mogą wykonywać gwinty ślepe jak i przelotowe.
komplet gwintowników 707004001: długość całkowita 45mm; długość części roboczej 13mm
zalecaną średnicą wiertła do wykonania otworu pod gwint M4 jest wiertło o średnicy 3,3mm.
| rozmiar: | M4 |
| EAN: | 9002740646235 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.024 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.50 cm |
| wysokość opakowania: | 16.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
