komplet 3 gwintowników ręcznych HSS do gwintu M5 [0070700500100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0070700500100
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 552 pkt. |
komplet gwintowników ręcznych HSS z nacięciem prostym do gwintów M5 firmy ALPEN 707005001, do gwintowania otworów ślepych i przelotowych w stali stopowej i stali zwykłej o rozciągliwości do 800N/mm2.
gwintowników tych można też używać do gwintowania w żeliwie, miedzi, mosiądzu czy aluminium.
rekomendujemy używanie wysokiej jakości wierteł HSS Sprint, HSS szlifowanych i wierteł HSS-Co firmy ALPEN do wiercenia otworów pod gwinty
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet gwintowników HSS do gwintów M5 707005001 składa się z 3 szt gwintowników z nacięciem prostym o kącie zarysu boku gwintu "P" 60o. jeden gwintownik do zdzierak, drugi pośredni, a gwintownik trzeci służy jako wykańczak.
wykonane są z wysokiej jakości stali HSS, mogą wykonywać gwinty ślepe jak i przelotowe.
komplet gwintowników 707005001: długość całkowita 50mm; długość części roboczej 16mm
zalecaną średnicą wiertła do wykonania otworu pod gwint M5 jest wiertło o średnicy 4,2mm.
| długość całkowita: | 50 mm |
| rozmiar: | M5 |
| EAN: | 9002740646242 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.038 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 0.67 cm |
| wysokość opakowania: | 16.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
