komplet 3 gwintowników ręcznych HSS do gwintu M12 [0070701200100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0070701200100
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 888 pkt. |
p> komplet gwintowników ręcznych HSS z nacięciem prostym do gwintów M12 firmy ALPEN 707012001, do gwintowania otworów ślepych i przelotowych w stali stopowej i stali zwykłej o rozciągliwości do 800N/mm2.
gwintowników tych można też używać do gwintowania w żeliwie, miedzi, mosiądzu czy aluminium.
rekomendujemy używanie wysokiej jakości wierteł HSS Sprint, HSS szlifowanych i wierteł HSS-Co firmy ALPEN do wiercenia otworów pod gwinty
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet gwintowników HSS do gwintów M6 707012001 składa się z 3 szt gwintowników z nacięciem prostym o kącie zarysu boku gwintu "P" 60o. jeden gwintownik do zdzierak, drugi pośredni, a gwintownik trzeci służy jako wykańczak.
wykonane są z wysokiej jakości stali HSS, mogą wykonywać gwinty ślepe jak i przelotowe.
komplet gwintowników 707012001: długość całkowita 75mm; długość części roboczej 29mm
zalecaną średnicą wiertła do wykonania otworu pod gwint M6 jest wiertło o średnicy 10,2mm.
| rozmiar: | M12 |
| EAN: | 9002740646280 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.108 kg |
| długość opakowania: | 8.00 cm |
| szerokość opakowania: | 1.15 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
