pilnik obrotowy/ frez cylindryczny, bez uzębienia czołowego ZYA TiN Alpen [0777706112100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0777706112100
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1715 pkt. |
Wysokowydajny pilnik obrotowy / frez cylindryczny, bez uzębienia czołowego, do metalu (ZYA) Alpen [7777061121], wykonany z węglika spiekanego pokrytego azotkiem tytanu TiN, z uzębieniem naprzemianskośnym.
Frez trzpieniowy do metalu Alpen przeznaczony jest do frezowania twardych materiałów i spawów. Frez sprawdzi się np. w przemyśle narzędziowym i odlewniczym, podczas frezowania obrabianego materiału z dużymi prędkościami obrotowymi.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
pilnik obrotowy / frez walcowy do metalu z azotkiem tytanu ZYA Alpen 7777061121
Pilnik obrotowy cylindryczny, bez uzębienia czołowego, do metalu Alpen wykonany jest z węglika spiekanego pokrytego azotkiem tytanu TiN, który dzięki swym właściwościom (dużej twardości, małej przewodność cieplnej w porównaniu do stali i zwiększonej odporność na ścieranie) skraca czas pracy. Właściwości te wydłużają od kilku do kilkunastu razy żywotność narzędzia i pozwalają na skrawanie w materiałach trudno obrabialnych.
Frez trzpieniowy do metalu przeznaczony jest do obróbki twardych materiałów i spawów, sprawdzi się w przemyśle narzędziowym i odlewniczym, podczas frezowania obrabianego materiału z dużymi prędkościami obrotowymi.
Frez trzpieniowy posiada uzębienie naprzemianskośne (krzyżowe), takie uzębienie znacznie zwiększa wydajność skrawania w porównaniu z frezami o uzębieniu zwykłym, widoczne jest to zwłaszcza podczas obróbki materiałów z dużymi prędkościami frezowania.
frez trzpieniowy walcowy do metalu Alpen 7777061121
- średnica freza: 12mm
- średnica trzpienia: 6mm
- długośc całkowita: 70mm
- długość części roboczej: 25mm
- uzębienie: naprzemiennoskośne
- norma DIN ZYA, ISO A
Pilnik obrotowy do metalu Alpen pakowany jest pojedynczo w praktyczne opakowanie z tworzywa sztucznego (tubę).
| długość całkowita: | 70 mm |
| średnica mocowania: | 6 mm |
| długość części roboczej: | 25 mm |
| opakowanie: | plastikowa tuba |
| kształt freza: | walcowy |
| średnica freza: | 12 mm |
| EAN: | 9002740942238 |
| kraj produkcji: | Austria |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.065 kg |
| długość opakowania: | 1.80 cm |
| szerokość opakowania: | 1.80 cm |
| wysokość opakowania: | 8.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
