pilarka tarczowa uniwersalna / ukośnica 250/30mm, 2000W, TGS, DeWALT [DW743N-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW743N-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 44538 pkt. |
Profesjonalna pilarka uniersalna / ukośnica z obrotowym stołem firmy DeWALT model DW743N-QS, wyposażona w silnik o mocy 2000W i tarczę 250mm.
Nowa generacja pilarek uniwersalnych typu TGS łączy w sobie dokładność nowoczesnych pilarek ukosowych oraz moc i możliwości pilarek stołowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna pilarka uniwersalna / ukośnica z obrotowym stołem firmy DeWalt DW743N-QS:
- wyposażona jest w silnik o mocy 2000W i tarczę pilarską o średnicy 250mm,
- w jednej maszynie są dwa urządzenia:
- profesjonalna ukośnica o znakomitych parametrach,
- pilarka uniwersalna,
- wykonana z aluminium stabilna, obrotowa podstawa urządzenia, a urządzenie do ryglowania wykonane ze stali nierdzewnej.
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- jako ukośnica i pilarka uniwersalna posiada efektywny system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza,
- maszyna wyposażona została w elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz system gwarantujący stałą prędkość obrotową pod obciążeniem,
- dla jeszcze większej wygody urządzenie wyposażone zostało we własne, mocne i stabilne nogi.
parametry techniczne pilarki tarczowej DW743N:
- moc znamionowa: 2000 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 2850 obr/min,
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- waga: 37 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 700 x 670 x 750 mm.
- parametry ukośnicy:
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 48o / 0,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 48o / 48o,
- zakres cięcia przy 90°/90° (szer. x wys.) : 68x140 mm,
- zakres cięcia przy 45°/90° (szer. x wys.) : 95x70 mm,
- zakres cięcia przy 90°/45° (szer. x wys.) : 145x50 mm,
- zakres cięcia przy 45°/45° (szer. x wys.) : 95x50 mm,
- parametry pilarki stołowej / uniwersalnej:
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 48o
- zakres cięcia pilarki poprz. (przy 90°/90°) : 0 - 62 mm,
- zakres cięcia pilarki poprz. (przy 90°/45°) : 0 - 32 mm,
wyposażenie pilarki uniwersalnej DW743N:
- tarcza pilarska z 48 zębami z węglików spiekanych
- prowadnica równoległa, klin rozszczepiający
- popychacz
- przyłącze do odkurzacza (ukośnica)
- osłona tarczy pilarskiej (pilarka stołowa)
- klucz montażowy
- zacisk materiału
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 37 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2850 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| moc znamionowa: | 2000 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 48/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 48/48 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 0-81 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 0-56 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 140/50 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 95/70 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 50x95 mm |
| max głębokość ciecia: | 170 mm |
| opakowanie: | karton |
| klin rozszczepiający: | jest |
| EAN: | 5035048161951 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 42.60 kg |
| długość opakowania: | 70.50 cm |
| szerokość opakowania: | 75.50 cm |
| wysokość opakowania: | 38.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
