pilarka tarczowa, ukośnica 260/30mm, 1450W, Makita [LS1110F]
-
Producent:
-
Kod producenta:LS1110F
1361,12zł brutto
1106,60zł netto
1423,94zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13611 pkt. |
Pilarka tarczowa, ukośnica Makita LS1110F, wyposażona w silnik o mocy 1430W, dostarczana z tarczą tnącą do drewna o średnicy 260 mm.
Pilarka ukośnica z mechanizmem regulacji pochylenia głowicy do 47° w lewo i do 2° w prawo, wyposażona jest w łagodny rozruch i hamulec elektryczny zwiększający wydajność i bezpieczeństwo podczas pracy
Łatwa w obsłudze i transporcie ukośnica jest ceniona przez wielu użytkowników za dużą dokładność i świetne parametry cięcia: 91 x 310 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Pilarka tarczowa, ukośnica 1450W, 260mm Makita [LS1110F]:
- ukośnica z mechanizmem regulacji pochylenia głowicy do 47° w lewo i do 2° w prawo,
- stół obrotowy przestawiany w prawo do 47° oraz w lewo do 47°,
- ukośnica posiada diodę LED umieszczoną w osłonie tarczy, która pozwala na dokładne odwzorowanie linii cięcia,
- przezroczysta osłona ostrza zapewnia lepszą widoczność ostrza i linii cięcia,
- posiada łagodny rozruch i hamulec elektryczny zwiększający wydajność i bezpieczeństwo podczas pracy,
- podstawa wyciągana z lewej strony pozwala na stabilne cięcie ciężkich materiałów,
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i prowadnica
- gumowany pionowy uchwyt oraz uchwyt transportowy ułatwiają transport pilarki do miejsca pracy,
- ma możliwość podłączenia do odkurzacza.
- moc znamionowa: 1450 W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4500 obr./min.,
- średnica tarczy: 260 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- zdolność cięcia przy 90°: 91 x 310 mm,
- zdolność cięcia przy 45°: 91 x 220 mm,
- zdolność cięcia przy 45° w lewo: 50 x 310 mm,
- maksymalny zakres ukosu (z lewej): 47 / 2 º,
- maksymalny zakres skosu (z lewej): 47 / 47 º,
- poziom mocy akustycznej: 102 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji (3 osie), cięcie blachy: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- długość przewodu zasilającego: 2 m,
- wymiary (D x S x W): 745 x 497 x 565 mm,
- waga bez kabla : 16,4 kg
WYPOSAŻENIE PILARKI UKOSOWEJ MAKITA [LS1110F]:
- tarcza tnąca do drewna Economy 260mm, 40 zębów [D-77322],
- klucz imbusowy 6mm [JM00000445],
- zacisk pionowy [JM00000432],
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 16,4 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza tnąca do drewna Economy 260mm, 40 zębów [D-77322], klucz imbusowy 6mm [JM00000445], zacisk pionowy [JM00000432], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| moc znamionowa: | 1450 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 47/2 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 47/47 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 91x310 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 91x220 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 50x310 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 91x310 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 91x220 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 50x220 mm |
| max głębokość ciecia: | 91 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 91 dB |
| EAN: | 0197050003362 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 24.2 kg |
| długość opakowania: | 80 cm |
| szerokość opakowania: | 57 cm |
| wysokość opakowania: | 43.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
