    SM1650-QS
779,80zł brutto
633,98zł netto
942,83zł
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 7798 pkt.
Pilarka tarczowa, ukośnica, 254/30mm, 1650W, STANLEY [SM1650-QS]
Pilarka tarczowa o mocy 1650 W z tarczą 254 mm (80 zębów) zapewnia szybkie i precyzyjne cięcia w drewnie, laminacie oraz płytach MDF.
Umożliwia cięcie do szerokości 140 mm, oferuje regulację kątów z funkcją blokady oraz automatyczne ustawienia najczęściej używanych kątów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
  • pilarka tarczowa wyposażona w silnik o mocy 1650 W i tarczę pilarską o średnicy 254 mm z 80 zębami,
  • umożliwia uzyskanie precyzyjnych cięć o szerokości do 140 mm,
  • dioda LED, oświetlając tarczę, wyznacza dokładną i wyraźną linię cięcia,
  • dwustopniowy włącznik chroni użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia,
  • głowica może być ustawiona w lewo pod dowolnym kątem w zakresie 0°- 45°,
  • zintegrowany, łatwy do opróżnienia worek na pył ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy,
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ STANLEY [SM1650-QS]
  • moc znamionowa: 1650 W,
  • prędkość obrotowa bez obciążenia: 4800 obr./min.,
  • średnica tarczy: 254 mm,
  • średnica otworu tarczy: 30 mm,
  • liczba zębów tarczy: 80,
  • grubość tarczy: 2.8 mm,
  • maksymalna szerokość cięcia: 140 mm,
  • maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: lewo 45°, prawo 0°,
  • maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: lewo 47°, prawo 52°,
  • maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 0°, głowica 0°): 75 x 140 mm,
  • maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 45°, głowica 0°): 75 x 95 mm,
  • maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 0°, głowica 45°): 48 x 140 mm,
  • maksymalna głębokość cięcia pod kątem (stół 45°, głowica 45°): 48 x 95 mm,
  • waga: 11.6 kg,
 WYPOSAŻENIE UKOŚNICY STANLEY [SM1650-QS]
  • tarcza pilarska 254 mm,
  • zacisk materiału,
  • podpory materiału,
  • adapter do odkurzacza,
  • worek na pył,
waga kg: 11.6 kg
na wyposażeniu: tarcza pilarska 254 mm, zacisk materiału, podpory materiału, adapter do odkurzacza, worek na pył,
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4800 obr/min
średnica otworu tarczy: 30 mm
średnica tarczy: 254 mm
moc znamionowa: 1650 W
max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: 45/0 stopnie
max ukos (w prawo / w lewo): 52/47 stopnie
max głębokość cięcia przy kącie 90': 75 mm
max głębokość cięcia przy kącie 45' : 48 mm
max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): 140x48 mm
max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): 140x75 mm
max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): 95x75
max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): 95x48 mm
max głębokość ciecia: 75 mm