pilarka tarczowa, ukośnica 210/30mm, 1500W, SMART365 [SM-04-05210]
-
Producent:
-
Kod producenta:SM-04-05210
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8229 pkt. |
Pilarka tarczowa, ukośnica firmy SMART365 [SM-04-05210] z silnikiem o mocy 1500W i tarczą o średnicy 210mm.
Posiada przesuwną głowicę pochylaną w lewo oraz stół obrotowy w lewo i w prawo.
Wyposażona w laser, który precyzyjnie wyznacza linię cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pilarka tarczowa, ukośnica 210/30mm, 1500W, SMART365 [SM-04-05210]:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1500W i tarczę pilarską o średnicy 210mm,
- osłona tarczy tnącej zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy
- ma wbudowany laser, który precyzyjnie wyznacza linię cięcia,
- precyzyjne skale pochyłu i ukosu zapewniają dokładne cięcie na wyznaczoną miarę,
- posiada stabilną i wytrzymałą aluminiową podstawę zapewniającą dużą precyzję cięcia,
- dla zwiększenia zakresu szerokości cięcia ukośnica wyposażona została w podwójną prowadnicę,
- ukośnica dostarczana jest z dwoma tarczami pilarskimi: jedną do szybkiego cięcia z 24 zębami z węglik a spiekanego, a drugą do dokładnęgo, precyzyjnego cięcia z 48 zębami z węglik a spiekanego,
- pilarka wyposażona jest we wsporniki po obu strona pilarki, które zapewniają wygodną i stabilną pracę z długimi elementami,
- dla bezpieczeństwa pracy ma metalowy zacisk umożliwiający pewne zamocowanie obrabianego przedmiotu do podstawy ukośnicy,
- worek na pył zapewnia czyste powietrze na stanowisku pracy, a adapter daje możliwość podłączenia odkurzacza
parametry techniczne pilarki tarczowej SMART365 [SM-04-05210]:
- moc znamionowa: 1500 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4500 obr./min,
- średnica tarczy: 210 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 49° / 49°,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 50° / 60°,
- szerokość x wysokość cięcia 0°/0° 220×70 mm,
- szerokość x wysokość cięcia 45°/0° 155×70 mm,
- szerokość x wysokość cięcia 0°/45° 220×35 mm,
- szerokość x wysokość cięcia 45°/45° 155×35 mm,
- waga: 9,7 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 600 x 430 x 300 mm.
- wymiary opakowania: 650 x 430 x 300 mm
wyposażenie pilarki tarczowej SMART365 [SM-04-05210]
- tarcza pilarska o 24 zębach z węglika spiekanego,
- tarcza pilarska o 48 zębach z węglika spiekanego,
- zacisk materiału,
- przedłużenie podparcia 2szt
- worek na pył,
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 9,7 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska o 24 zębach z węglika spiekanego, tarcza pilarska o 48 zębach z węglika spiekanego, zacisk materiału, przedłużenie podparcia 2szt worek na pył, opakowanie: karton, instrukcja obsługi. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 210 mm |
| moc znamionowa: | 1500 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 45/45 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 45/45 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 70x220 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 50x330 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 70x155 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 70x220 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 35x220 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 35x155 mm |
| max głębokość ciecia: | 70 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5901769687974 |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: ERPATECH ul. ul. Bakaliowa 26 05-080 Mościska, Polska e-mail: biuro@erpatech.pl |
