piła tarczowa z węglikiem do drewna 140/12,7; 32 zęby, Stanley [STA13005-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:STA13005-XJ
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 322 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia drewna, TCT/HM longer life firmy Stanley model STA13005 o średnicy 140mm z otworem 12,7mm, z 32 zębami z węglika spiekanego.
Tarcza pilarska przeznaczona jest do dokładnego cięcia wzdłużnego i poprzecznego, twardych i miękkich odmian drewna oraz do płyt wiórowych. Współpracuje m.in. z akumulatorową pilarką tarczową Black+Decker BDCCS18.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła tarczowa do cięcia drewna 140/12,7 Stanley [STA13005]
Parametry tarczy pilarskiej do drewna Stanley STA13005:
- specjalnie zaprojektowana tarcza pilarska TCT/HM przeznaczona do drewna i płyt wiórowych,
- zęby wykonane z węglika spiekanego,
- zapewnia dokładne cięcie wzdłużne i poprzeczne zarówno drewna miękkiego jak i twardego,
- posiada geometrię zębów ATB (z ang. Alternate Top Bevel - alternate right top bevel and left top bevel), w której krawędzie tnące są naprzemiennie zeszlifowane na ostro (kąt może wynosić od 10o do 20o)
- piła tarczowa przeznaczona jest do pilarki BDCCS18 Black+Decker
Parametry tarczy pilarskiej do drewna Stanley STA13005:
- średnica tarczy: 140mm,
- średnica otworu: 12,7mm,
- liczba zębów: 32,
- geometria zębów: ATB,
- zastosowanie: dokładne cięcie
| średnica otworu tarczy: | 12,7 mm |
| średnica tarczy: | 140 mm |
| liczba zębów: | 32 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| geometria: | ATB |
| EAN: | 5035048367490 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 9.716 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
