piła tarczowa SPECIALIZED do cięcia drewna 210/30/1,9mm, 18 zębów, Makita [B-09363]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-09363
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1358 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca do drewna 210/30mm, z 18 zębami, o szerokości cięcia 1,9mm, firmy Makita model B-09363 z serii SPECIALIZED, do stosowania z pilarkami tarczowymi różnych marek.
Tarcza przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego i poprzecznego. Świetnie sobie radzi z twardym drewnem z sękami, może przecinać gwoździe i wkręty znajdujące się w drewnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia drewna 210/30mm SPECIALIZED Makita B-09363
- wysokiej jakości tarcza tnąca z serii SPECIALIZED, przeznaczona do stosowania z pilarkami tarczowymi Makita oraz innych marek
- zęby mocowane centralnie za pomocą mocnego spoiwa: węglika wolframu są bardzo mocne i trudno ścieralne;
- tarcza łatwo radzi sobie z sękatym drewnem oraz przecina gwoździe i wkręty osadzone w drewnie, bez uszkodzenia zębów
- najbardziej odpowiednia tarcza do cięcia prefabrykowanego drewna oraz prac rozbiórkowych
- wydłużona żywotność i efektywność
Parametry tarczy Makita B-09363:
- średnica tarczy: 210mm,
- średnica otworu: 30mm,
- grubość tarczy: 1,4mm,
- grubość cięcia: 1,9mm,
- liczba zębów: 18,
- kąt natarcia: 23o,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 7300 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 210 mm |
| liczba zębów: | 18 szt |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,4 mm |
| kąt natarcia: | 23 ° |
| szerokość cięcia: | 1,9 mm |
| EAN: | 088381337403 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
