piła tarczowa SPECIALIZED do cięcia drewna 185/15,88/2,0mm, 24 zęby, Makita [B-09400]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-09400
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1222 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna 185/15,88mm z 24 zębami, o szerokości cięcia 2mm, firmy Makita model B-09400 z serii SPECIALIZED, specjalnie zaprojektowana do współpracy z pilarkami tarczowymi różnych marek.
Tarcza z serii SPECJALIZED ma wydłużoną żywotność i efektywność, znakomicie sprawdza się w pracach rozbiórkowych, nadaje się do przecinania drewna z gwoździami i sękami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza pilarska do cięcia drewna 185/15,88mm SPECIALIZED Makita B-09400
- profesjonalna tarcza do cięcia poprzecznego i wzdłużnego drewna, z serii SPECIALIZED do współpracy z ręcznymi pilarkami tarczowymi,
- tarcza produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale,
- tarcza ma zęby mocowane centralnie, za pomocą mocnego spoiwa: węglika wolframu, dzięki czemu są bardzo mocne i trudno ścieralne,
- B-09400 to tarcza przeznaczona do prac w trudnych warunkach - prac szalunkowych, do ciecia drewna z wkrętami czy gwoździami lub sękami,
- tarcza ma wydłużoną żywotność i efektywność
Parametry tarczy Makita B-09400:
- średnica tarczy: 185mm,
- średnica otworu: 15,88mm,
- grubość tarczy: 1,25mm,
- grubość cięcia: 2,0mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 230,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8250 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 15,88 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,25 mm |
| kąt natarcia: | 23 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 088381337441 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
