piła tarczowa MAKFORCE do cięcia drewna 355/30/2,8mm, 60 zębów, Makita [B-08595]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-08595
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3564 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca do drewna 355/30mm, o szerokości cięcia 2,8mm, z 60 zębami, firmy Makita model B-08595 z serii MAKFORCE, do stosowania z akumulatorowymi, ręcznymi pilarkami tarczowymi.
Tarcza wykonana jest z wysokiej klasy węglika wolframu z niskim współczynnikiem ścieralności. Przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza tnąca do drewna 355/30mm MAKFORCE Makita B-08595
- tarcza do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna z serii MAKFORCE Makita, przeznaczona do stosowania z akumulatorowymi, ręcznymi pilarkami tarczowymi, może być także używana w pilarkach elektrycznych
- w pełni hartowana i naciągnięta tarcza pochłania wibracje i pozostaje płaska i nieodkształcona
- wysoka klasa węglika wolframu z niskim współczynnikiem ścieralności
- cienki rzaz daje mniej odpadu oraz redukuje potrzebną siłę posuwu
parametry tarczy do cięcia drewna Makita B-08595:
- średnica tarczy: 355 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- grubość cięcia (rzazu): 2,8 mm,
- ilość zębów: 60,
- kąt natarcia: 15o,
- maksymalna dopuszczalna predkość obrotowa: 4300 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| liczba zębów: | 60 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 15 ° |
| szerokość cięcia: | 2,8 mm |
| EAN: | 088381336581 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
