piła tarczowa MAKBLADE PLUS do cięcia drewna 260/30/2,8mm, 48 zębów, Makita [B-09824]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-09824
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4492 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia poprzecznego i wzdłużnego drewna 260/30mm, z 48 zębami, o grubości cięcia 2,8mm firmy Makita model B-09824 z serii MAKBLADE PLUS, z opatentowaną technologią tłumienia wibracji i super cichej pracy, przeznaczona do współpracy z pilarkami i ukośnicami stołowymi.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE PLUS Makita z zębami z wysokiej klasy węglika wolframu, zapewnia bardzo wysoką jakość wykończenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza pilarska do cięcia drewna 260/30mm MAKBLADE PLUS Makita B-09824
- profesjonalna tarcza do cięcia poprzecznego i wzdłużnego drewna z serii MAKBLADE PLUS Makita z opatentowaną technologią tłumienia wibracji i super cichej pracy, przeznaczona do współpracy z pilarkami i ukośnicami stołowymi
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu, zapewniającego dłuższą żywotność narzędzia
- szczeliny wycinane laserowo i wypełnione spoiwem żywicznym tłumią wibracje
- ostrze o mniejszych wibracjach zapewnia większą dokładność cięcia oraz redukuje "bicie" pozostawiając nienaruszoną powierzchnię ciętego materiału
- precyzyjne naciągnięcie blachy daje bardziej płaską tarczę i dokładniejsze cięcie
- powłoka redukująca tarcie ułatwia cięcie i chroni ostrze przed korozją
Parametry tarczy do drewna Makita B-09824:
- średnica tarczy: 260mm,
- średnica otworu: 30mm,
- grubość tarczy: 1,8mm,
- grubość cięcia: 2,8mm,
- liczba zębów: 48,
- kąt natarcia: 200,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 5870 obr/min
- zastosowanie: cięcie poprzeczne i wzdłużne drewna
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8040 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 260 mm |
| liczba zębów: | 48 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,8 mm |
| EAN: | 088381336833 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
