piła tarczowa MAKBLADE PLUS do cięcia drewna 190/20/2,0mm, 60 zębów, Makita [B-08757]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-08757
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2420 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia poprzecznego drewna 190/20mm, z 60 zębami, o grubości cięcia 2mm firmy Makita model B-08757 z serii MAKBLADE PLUS, z opatentowaną technologią tłumienia wibracji i super cichej pracy, przeznaczona do współpracy z pilarkami i ukośnicami stołowymi.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE PLUS Makita z zębami z wysokiej klasy węglika wolframu, zapewnia bardzo wysoką jakość wykończenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza pilarska do cięcia drewna 190/20mm MAKBLADE PLUS Makita B-08757
- profesjonalna tarcza do cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE PLUS Makita z opatentowaną technologią tłumienia wibracji i super cichej pracy, przeznaczona do współpracy z pilarkami i ukośnicami stołowymi
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu, zapewniającego dłuższą żywotność narzędzia
- szczeliny wycinane laserowo i wypełnione spoiwem żywicznym tłumią wibracje
- ostrze o mniejszych wibracjach zapewnia większą dokładność cięcia oraz redukuje "bicie" pozostawiając nienaruszoną powierzchnię ciętego materiału
- precyzyjne naciągnięcie blachy daje bardziej płaską tarczę i dokładniejsze cięcie
- powłoka redukująca tarcie ułatwia cięcie i chroni ostrze przed korozją
Parametry tarczy do drewna Makita B-08757:
- średnica tarczy: 190mm,
- średnica otworu: 20mm,
- grubość tarczy: 1,6mm,
- grubość cięcia: 2,0mm,
- liczba zębów: 60,
- kąt natarcia: 50,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8040 obr/min
- zastosowanie: cięcie poprzeczne drewna
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8040 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 60 szt |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 088381336741 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
