piła tarczowa korundowa do metalu 355/25,4/2,8mm, DeWalt [DT3450-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT3450-QZ
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 283 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa korundowa do cięcia metalu firmy DeWalt model DT3450, o średnicy 355mm i z otworem mocującym 25,4mm. Grubość tarczy 2,8mm.
Tarcza tnąca przeznaczona jest do przecinarek do metalu różnych firm, doskonale sprawdza się przy cięciu stali jak i innych rodzajów metali.
tarcza korundowa do przecinarek do metalu DeWalt DT3450
Profesjonalna tarcza do cięcia metali, przeznaczona do współpracy z pilarkami stacjonarnymi różnych marek (DeWALT, Makita, Hitachi, Bosch).
Tarcza jest wykonana z przemysłowej jakości tlenków aluminium, wzmocniona włóknem szklanym, całość związana wysokiej jakości żywicą.
parametry tarczy do metalu DeWalt DT3450
- średnica tarczy: 355mm,
- średnica otworu: 25,4mm,
- grubość tarczy: 2,8mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4400 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4400 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 2,8 mm |
| EAN: | 5011402375769 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.67 kg |
| długość opakowania: | 35.40 cm |
| szerokość opakowania: | 35.40 cm |
| wysokość opakowania: | 0.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
