piła tarczowa korundowa do metalu 355/25,4/3mm, 5szt. Makita [B-10665-5]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-10665-5
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1018 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa korundowa do przecinarek do metalu firmy Makita model B-10665-5 (zamiennik A-89953-5), o średnicy tarczy 355/25,4mm i grubości 3mm, pakowana po 5szt.
Tarcza przeznaczona jest do precyzyjnego przycinania metali, żelaza i profili żeliwnych.
Rekomendujemy stosowanie tych tarcz w przecinarkach ściernicowych: Makita - 2414ENE, Dewalt D28710, Hitachi CS14SF , Bosch GCO200, Milwaukke CHS 355, AEG SMT 355, Maktec MT242, Metabo CS23-355 i innych w których tarcze te odpowiadają średnicą i otworem wewnętrznym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza korundowa do przecinarek do metalu 355/25,4mm Makita B-10665-5
Profesjonalna tarcza do cięcia stali przeznaczona do współpracy z pilarkami stacjonarnymi : 2414ENE, czy D28710V,
Zamiennik tarczy A-89953-5.
parametry tarczy do metalu Makita B-10665-5:
- średnica tarczy: 355mm,
- średnica otworu: 25,4mm,
- grubość tarczy: 3,0mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4400 obr/min
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4400 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 3 mm |
| EAN: | 088381348058 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
