piła tarczowa korundowa do kamienia, cegły, betonu 355/25,4/4mm, Makita [721715-3]
-
Producent:
-
Kod producenta:721715-3
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1233 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa korundowa do przecinarek do betonu firmy Makita model 721715-3, o średnicy tarczy 355/25,4mm i grubości 4mm.
Tarcza przeznaczona jest do cięcia kamienia, cegły, betonu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza korundowa do przecinarek do betonu 355/25,4mm Makita [721715-3]
Profesjonalna tarcza do cięcia kamienia, cegły, betonu przeznaczona do współpracy z pilarką: CE001G2,
parametry tarczy Makita [721715-3]:
- typ tarczy: korundowa,
- średnica tarczy: 355mm,
- średnica otworu: 25,4mm,
- grubość tarczy: 4,0mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 5500 obr/min
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 4 mm |
| EAN: | 088381522816 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
