piła tarczowa korundowa do betonu kamienia 355/20/4,2mm DeWalt [DT43870-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT43870-XJ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 775 pkt. |
Wysokiej jakości piła tarczowa korundowa do cięcia kamienia, betonu firmy DeWalt model DT43870, o średnicy 355 mm i z otworem mocującym 20 mm. Grubość tarczy 4,0 mm.
Tarcza tnąca przeznaczona jest do przecinarek różnych firm, doskonale sprawdza się przy cięciu kamienia, betonu wszystkich wyrobów betonowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza korundowa do przecinarek DeWalt DT43870
Profesjonalna tarcza do cięcia betonu / kamienia, przeznaczona do współpracy z pilarkami różnych marek (DeWALT, Makita, Hitachi, Bosch).
Tarcza jest wykonana z przemysłowej jakości tlenków aluminium, wzmocniona włóknem szklanym, całość związana wysokiej jakości żywicą.
parametry tarczy do metalu DeWalt DT43870
- średnica tarczy: 355 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 4,0 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 5500 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 355 mm |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 2,8 mm |
| EAN: | 5035048084588 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
