piła tarczowa HM do cięcia drewna 185/30/2,0mm, 16 zębów, Makita [D-03903]
-
Producent:
-
Kod producenta:D-03903
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 356 pkt. |
Tarcza pilarska do cięcia drewna 185/30mm, 16 zębów, o szerokości cięcia 2,0 mm, Makita D-03903, z zębami z węglika spiekanego, zaprojektowana do współpracy z pilarkami ręcznymi.
Pewne osadzenie zębów tarczy umożliwia perfekcyjne cięcie także podczas zastosowania przy dużym obciążeniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 185/30 mm, HM Makita [D-03903]:
- ekonomiczna tarcza do cięcia drewna miękkiego i twardego oraz wyrobów z drewna, przeznaczona do współpracy z ręcznymi pilarkami tarczowymi,
- może być wykorzystywana przy najwyższych obciążeniach,
- zęby tarczy z węglika spiekanego mają bardzo ostre krawędzie, dzięki czemu odznaczają się znacznie dłuższą żywotnością niż zęby tarcz tradycyjnych,
- pewne osadzenie zębów naprzemiennych zapobiega ich wyłamywaniu.
Parametry tarczy do drewna Makita [D-03903]:
- typ tarczy: HM,
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 2,0 mm,
- liczba zębów: 16,
- kąt nachylenia zębów: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8300 obr./min.
- zastosowanie: drewno twarde i miękkie, wyroby z drewna.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8300 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba zębów: | 16 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 2,0 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 88381174336 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
