piła tarczowa EXTREME do cięcia drewna 216x30x2,6mm, 24 zęby, DeWalt [DT4310-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4310-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1577 pkt. |
Profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia drewna, sklejki, OSB firmy DeWalt model DT4310 z serii EXTREME to specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do pracy z ukośnicami i pilarkami stacjonarnymi.
Tarcza DT4310 produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia drewna DeWalt DT4310 z serii EXTREME to specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z ukośnicami i pilarkami stacjonarnymi np.: DWS777, DWS773; produkowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Geometria zęba tarczy DT4310 to zęby naprzemiennie skośne (ATB). Geometria zębów, w której krawędzie tnące zębów są przemiennie zeszlifowane na ostro, gdzie kąt może wynosić od 10o do 20o. Ten typ zęba powinien być stosowany przede wszystkim do cięcia miękkiego i twardego drewna, jak również w zastosowaniach uniwersalnych.
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
- średnica tarczy 216mm
- średnica otworu 30mm,
- grubość tarczy 1,8mm,
- grubość cięcia 2,6mm,
- ilość zębów 24,
- kąt natarcia -50,
- geometria zęba: ATB
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| geometria: | ATB |
| kąt natarcia: | -5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 5035048057827 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.60 kg |
| długość opakowania: | 27.70 cm |
| szerokość opakowania: | 26.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
