piła tarczowa EXTREME do cięcia drewna 165x20x2,3mm, 18 zębów, DeWalt [DT1089-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1089-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1846 pkt. |
Profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia drewna, sklejki, OSB czy MDF firmy DeWalt model DT1089 z serii EXTREME średnica 165mm, z 18 zębami.
Tarcza specjalnie zaprojektowana z przeznaczeniem do pracy z zagłębiarkami i pilarkami.
Tarcza DT1089 produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
piła tarczowa EXTREME do cięcia drewna 165x20x2,3mm DeWalt DT1089:
- profesjonalna tarcza z serii EXTREME do szybkiego cięcia drewna, sklejki, płyt MDF, laminatów,
- tarcza została specjalnie zaprojektowana do współpracy z pilarkami i zagłębiarkami,
- tarcza produkowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale,
- zapewnia wysokiej jakości cięcie wzdłużne i poprzeczne,
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
- średnica tarczy: 165 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 1,6 mm,
- grubość cięcia: 2,3mm,
- ilość zębów: 18 szt.,
- zastosowanie: szybkie cięcie.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 165 mm |
| liczba zębów: | 18 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 2,0 mm |
| szerokość cięcia: | 2,3 mm |
| EAN: | 5035048083383 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.32 kg |
| długość opakowania: | 22.00 cm |
| szerokość opakowania: | 21.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
