piła tarczowa do cięcia stali nierdzewnej INOX 305/25,4/1,95mm, 76 zębów Makita [A-87579]
-
Producent:
-
Kod producenta:A-87579
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9742 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca HM Makita A-87579, o średnicy 305mm, z otworem 25,4mm, o szerokości cięcia 1,95mm, z 76 zębami ze spieku twardego, przeznaczona do cięcia na zimno stali szlachetnej INOX.
Tarcza do ciecia stali nierdzewnej dedykowana jest do pilarek i przecinarek do metalu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia stali nierdzewnej INOX 305/25,4mm, 76 zębów Makita A-87579
- profesjonalna tarcza do cięcia metali na zimno, stali nierdzewnej, przeznaczona do współpracy z pilarkami stacjonarnymi i przecinarkami do metalu
- specjalnie dobrany kształt i sposób ostrzenia zębów z węglików daje szybkie, ciche i czyste cięcie, oraz minimalizuje powstawanie iskier i pyłu,
Parametry tarczy do cięcia INOX Makita A-87579:
- średnica tarczy: 305mm,
- średnica otworu: 25,4mm,
- grubość tarczy: 1,95mm,
- liczba zębów: 76,
- kąt natarcia: -6o,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 1500 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 25,4 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 76 szt |
| przeznaczenie: | do stali nierdzewnej |
| grubość tarczy: | 1,95 mm |
| kąt natarcia: | -6 ° |
| szerokość cięcia: | 1,95 mm |
| EAN: | 088381160445 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
