piła tarczowa do cięcia metalu 140/20mm, Dewalt [DT1923-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1923-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2323 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia metalu firmy DeWALT model DT1923, o średnicy 140 mm i otworem wewnętrznym 20 mm, o szerokości cięcia 1,49 mm, z 30 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego.
Tarcza przeznaczona jest do pilarek do metalu do cięcia na zimno, daje rzaz równy i bez gratu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.tarcza do cięcia metalu 140/20mm, 30 zębów, DeWalt DT1923
- tarcza do cięcia stali nierdzewnej do pilarek do metalu do cięcia na zimno
- tarcza posiada 30 zębów wykonanych z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- geometria zębów TCG umożliwia równe cięcie bez gratu
- dzięki zastosowaniu nowej techniki lutowania zębów widiowych tarcza zyskała dłuższą żywotność i większą dokładność cięcia
- cięcie przecinarkami wyposażonymi w tarcze z zębami widiowymi zapewnia 4 razy szybsze cięcie od cięcia tarczami ściernicowymi (korundowymi)
- tarcza pilarska nie wymaga chłodzenia
Geometria zębów TCG - zęby trapezowe. Geometria w której wymiennie za zębem płaskim następuje ząb wyższy zeszlifowany na kształt trapezu. Wyższy ząb ma odpowiednio większą głębokość cięcia w związku z obustronnym zeszlifowaniem górnych krawędzi w sposób nieco węższy niż następny ząb płaski. Pozwala to uniknąć odprysków podczas cięcia materiałów kruchych i daje bardzo dużą czystość cięcia
parametry tarczy do stali nierdzewnej DeWalt DT1923:
- średnica tarczy: 140 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość rzazu: 1,49 mm,
- grubość tarczy: 1,13 mm,
- liczba zębów: 30,
- kąt natarcia: 5º,
- geometria zębów: TCG
- maksymalna prędkość obrotowa: 4200 obr/min
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-4200 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 140 mm |
| liczba zębów: | 30 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do metalu |
| grubość tarczy: | 1,13 mm |
| geometria: | TCG |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 1,49 mm |
| EAN: | 5035048093412 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 22.00 cm |
| szerokość opakowania: | 20.00 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
