piła tarczowa do cięcia drewna, sklejki, MDF 305/30/3,2mm, 60 zębów EXTREME Dewalt [DT4346-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4346-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4854 pkt. |
Profesjonalna piła tarczowa Extreme DeWALT model DT4346, o średnicy 305mm z otworem wewnętrznym 30mm, z 60 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego, szerokość cięcia 3,2mm.
Piłę DT4346 rekomendujemy do stosowania w pilarkach tarczowych i ukośnicach do cięcia sklejki, twardego i miękkiego drewna, bardzo dokładnego cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza pilarska do cięcia drewna 305/30mm EXTREME Dewalt DT4346:
- piła DT4346 ma 60 zębów wykonanych z węglika typu K10, dzięki czemu można ją stosować do cięcia sklejki, drewna czy MDF, do cięcia laminatów wysokociśnieniowych, np. Materiałów Trespa
- węglik odporny na korozję wydłuża trwałość cięcia w ekstremalnych materiałach,
- Specjalna geometria szlifu i dostrojone kąty dla gładkiego i dokładnego wykończenia,
- ma tak zaprojektowane szczeliny rozprężne, które zapobiegają przegrzaniu i wypaczeniu ostrza, zapewniając optymalną spójność cięcia,
- posiada szczeliny antywibracyjne, które zmniejszają odkształcenia płyty, zapewniając czyste i dokładne cięcie,
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
Parametry tarczy pilarskiej Dewalt DT4346
- średnica tarczy pilarskiej: 305mm
- średnica otworu tarczy: 30mm
- grubość tarczy: 2,5mm
- szerokość cięcia: 3,2mm,
- liczba zębów: 32
- kąt natarcia: -10°,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4800 obr/min,
- geometria zębów: HW
- zastosowania: precyzyjne cięcie
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 60 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| grubość tarczy: | 2,5 mm |
| geometria: | ATB |
| kąt natarcia: | -10 ° |
| szerokość cięcia: | 3,2 mm |
| EAN: | 5035048083796 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.53 kg |
| długość opakowania: | 33.30 cm |
| szerokość opakowania: | 1.50 cm |
| wysokość opakowania: | 35.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
