piła tarczowa do cięcia drewna 415/30/2,3mm, 35 zębów, EFFICUT, Makita [E-24848]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-24848
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4243 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna o średnicy 415/30mm Makita E-2484, z 35 zębami, o grubości cięcia 2,3 mm, z serii SPECIALIZED EFFICUT.
Tarcza przeznaczona do akumulatorowych i stołowych pilarek tarczowych i ukośnic.
Zęby piły wykonane są z wysokiej klasy, precyzyjnie szlifowanego węglika wolframu co pozwala uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłuża żywotność tarczy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia drewna 415 mm, TCT, SPECIALIZED EFFICUT, Makita [E-24848]:
- profesjonalna tarcza do cięcia aluminium z serii SPECIALIZED EFFICUT Makita przeznaczona do użycia w akumulatorowych i stołowych pilarkach tarczowych i ukośnicach,
- z zębami z węglików spiekanych do szybkiego i gładkiego cięcia drewna,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zębów EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY PILARSKIEJ MAKITA [E-24848]:
- średnica tarczy: 415 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- grubość rzazu: 2,3 mm,
- ilość zębów: 35 szt.,
- kąt natarcia: 23°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 3680 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3680 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 415 mm |
| liczba zębów: | 35 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| przeznaczone do narzędzia: | HS013G |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 23 ° |
| szerokość cięcia: | 2,3 mm |
| EAN: | 197050358172 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
