piła tarczowa do cięcia drewna 315/30/2,8mm, 40 zębów, Makita [JM27170005]
-
Producent:
-
Kod producenta:JM27170005
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1573 pkt. |
Tarcza tnąca 315/30mm, o szerokości cięcia 2,8mm, z 40 zębami z węglika wolframu, Makita JM27170005, do stosowania z pilarkami stacjonarnymi tarczowymi.
Tarcza pilarska przeznaczona jest do szybkiego cięcia drewna, OSB, czy płyt wiórowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza pilarska do cięcia drewna 315/30mm Makita [JM27170005]:
- przeznaczona cięcia drewna, drewna budowlanego, płyt OSB, płyty wiórowej,
- tarcza z 40 zębami przeznaczona jest do szybkiego, zgrubnego cięcia,
- przeznaczona do stosowania w z pilarkach stacjonarnych
Parametry techniczne tarczy Makita [JM27170005]:
- średnica tarczy: 315 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość cięcia (rzazu): 2,8 mm,
- ilość zębów: 40,
- kąt natarcia: 16°,
- wykończenie: mało dokładne,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 4850 obr./min.
Zdjęcie poglądowe.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4850 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 315 mm |
| liczba zębów: | 40 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | pilarka stołowa |
| grubość tarczy: | 2,0 mm |
| geometria: | ATAF |
| kąt natarcia: | 16 ° |
| szerokość cięcia: | 2,8 mm |
| EAN: | 088381444002 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
