piła tarczowa do cięcia drewna 305/30/2,6mm, 32 zęby EXTREME Dewalt [DT4210-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4210-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2213 pkt. |
Profesjonalna piła tarczowa Extreme DeWALT model DT4210, o średnicy 305mm z otworem wewnętrznym 30mm, z 32 zębami z wysokiej jakości węglika spiekanego, szerokość cięcia 2,6mm.
Piłę DT4210 rekomendujemy do stosowania w pilarkach tarczowych i ukośnicach do cięcia sklejki, twardego i miękkiego drewna, zgrubnego cięcia drobnych detali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza pilarska do cięcia drewna 305/30mm EXTREME Dewalt DT4210
- piła DT4210 ma 32 zębów wykonanych z węglika typu K10, dzięki czemu można ją stosować również do cięcia powlekanych i niepowlekanych materiałów na bazie drewna
- zęby mają profil ATB co daje gładką powierzchnię rzazu i jest świetnym rozwiązaniem do cięcia różnych gatunków drewna zarówno poprzecznie jak i wzdłużnie
- piła posiada szczeliny kompensacyjne wykonane laserowo, dzięki czemu tarcza jest cichsza i zabezpieczona przed wypaczeniem i przegrzaniem
Geometria zęba tarczy DT4210 to zęby naprzemiennie skośne (ATB). Geometria zębów, w której krawędzie tnące zębów są przemiennie zeszlifowane na ostro, gdzie kąt może wynosić od 10o do 20o. Ten typ zęba powinien być stosowany przede wszystkim do cięcia miękkiego i twardego drewna, jak również w zastosowaniach uniwersalnych.
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
Parametry tarczy pilarskiej Dewalt DT4210
- średnica tarczy pilarskiej: 305mm
- średnica otworu tarczy: 30mm
- grubość tarczy: 1,8mm
- szerokość cięcia: 2,6mm,
- liczba zębów: 32
- kąt natarcia: -5o,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4800 obr/min,
- geometria zębów: ATB
- zastosowania: zgrubne cięcie
Tarcza pilarska DT4210 pakowana jest pojedynczo w kartonowym opakowaniu.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| liczba zębów: | 32 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| geometria: | ATB |
| kąt natarcia: | -5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 5035048057353 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.08 kg |
| długość opakowania: | 35.50 cm |
| szerokość opakowania: | 33.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
