piła tarczowa do cięcia drewna 270/30/2,15mm, 24 zęby, SPECIALIZED EFFICUT T.C.T., Makita [E-12946]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-12946
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2365 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna o średnicy 270/30mm Makita E-12946, z 24 zębami, o grubości cięcia 2,15 mm, z serii SPECIALIZED.
Tarcza przeznaczona do stosowania w pilarkach tarczowych. Dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia drewna 270mm, SPECIALIZED EFFICUT T.C.T, Makita [E-12946]:
- profesjonalna tarcza serii SPECIALIZED EFFICUT, do dokładnego i czystego cięcia drewna,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach tarczowych 270 mm,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną tarczą są odporne na uderzenia i zachowują dłuższą trwałość,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
Parametry techniczne tarczy pilarskiej Makita [E-12946]:
- średnica tarczy: 270 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,5 mm ,
- grubość rzazu: 2,15 mm,
- ilość zębów: 24 szt.,
- kąt natarcia: 23°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 5650 obr./min.,
- waga: 23 g
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5650 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 270 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,25 mm |
| kąt natarcia: | 23 ° |
| szerokość cięcia: | 2,15 mm |
| EAN: | 088381589956 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| długość opakowania: | 27.5 cm |
| szerokość opakowania: | 27.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
