piła tarczowa do cięcia drewna 250/30/2,8mm, 24 zęby, EXTREME DeWALT [DT4202-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT4202-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1744 pkt. |
Piła tarczowa do cięcia drewna DeWalt [DT4202-QZ] o średnicy tarczy 250 mm, z otworem 30 mm i 24 zębami.
DT4202 to specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z pilarkami tarczowymi akumulatorowymi i sieciowymi różnych marek.
Pozwala na uzyskanie precyzyjnego cięcia i wysokiej jakości wykończenia podczas cięcia drewna, lakierowanych i nielakierowanych materiałów drewnianych oraz tworzyw sztucznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła tarczowa do cięcia drewna EXTREME DeWalt [DT4202-QZ]:
- przeznaczona do precyzyjnego cięcia drewna, lakierowanych i nielakierowanych materiałów drewnianych oraz tworzyw sztucznych,
- specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z pilarkami DeWALT i innych marek jak Makita, Bosch, Metabo czy Hitachi,
- tarcza wyprodukowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale,
- zęby z węglika spiekanego zapewniają długą żywotność piły i pozwalają na wykonywanie szczególnie czystych i precyzyjnych cięć,
- geometria zębów typu FT w połączeniu z konstrukcją ograniczającą głębokość cięcia zapewniają szybkie i dokładne cięcie, nie powodując pękania powierzchni kruchych, jak np. laminat.
Parametry tarczy pilarskiej Dewalt [DT4370-QZ]:
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość cięcia: 2,8 mm,
- liczba zębów: 24,
- geometria zębów: FT,
- kąt pochylenia zębów: 10°,
- maksymalna prędkość obrotowa: 6000 obr./min.,
- zastosowanie: dokładne cięcie
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| geometria: | FT |
| kąt natarcia: | 10 ° |
| szerokość cięcia: | 2,8 mm |
| EAN: | 5035048057322 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.70 kg |
| długość opakowania: | 31.60 cm |
| szerokość opakowania: | 28.20 cm |
| wysokość opakowania: | 1.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
