piła tarczowa do cięcia drewna 235/30, 24 zęby, SPECIALIZED, EFFICUT, Makita [E-01915]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-01915
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2026 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna o średnicy 235/30mm Makita [E-01915], z 24 zębami, o grubości cięcia 2,2 mm, z serii SPECIALIZED.
Tarcza przeznaczona do stosowania w ukośnicach akumulatorowych przystosowanych do tarcz 235 mm.
Dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia drewna 235mm, SPECIALIZED, EFFICUT, Makita [E-01915]:
- profesjonalna tarcza serii SPECIALIZED EFFICUT, do dokładnego i czystego cięcia drewna,
- przeznaczona do stosowania w ukośnicach do tarcz o średnicy 235 mm,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną tarczą są odporne na uderzenia i zachowują dłuższą trwałość,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY PILARSKIEJ MAKITA [E-01915]:
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,5 mm ,
- grubość rzazu: 2,2 mm,
- ilość zębów: 24 szt.,
- kąt natarcia: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6500 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,5 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,2 mm |
| EAN: | 088381556149 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
