piła tarczowa do cięcia drewna 216/30/2mm, 45 zębów, SPECIALIZED EFFICUT T.C.T., Makita [E-06987]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-06987
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2365 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna o średnicy 216/30mm Makita E-06987, z 45 zębami, o grubości cięcia 2,0 mm, z serii SPECIALIZED.
Tarcza przeznaczona do stosowania w ukośnicach akumulatorowych przystosowanych do tarcz 216 mm. Dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia drewna 216mm, SPECIALIZED EFFICUT T.C.T, Makita [E-06987]:
- profesjonalna tarcza serii SPECIALIZED EFFICUT, do dokładnego i czystego cięcia drewna,
- przeznaczona do stosowania w ukośnicach do tarcz o średnicy 216 mm,
- precyzyjnie szlifowane zęby z węglika spiekanego w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną tarczą są odporne na uderzenia i zachowują dłuższą trwałość,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY PILARSKIEJ MAKITA [E-06987]:
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,5 mm ,
- grubość rzazu: 2,0 mm,
- ilość zębów: 45 szt.,
- kąt natarcia: 10°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 7070 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7070 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| liczba zębów: | 45 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,5 mm |
| kąt natarcia: | 10 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 088381570732 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
