piła tarczowa do cięcia drewna 216/30/2,4mm, 24 zęby, MAKBLADE, Makita [B-32714]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32714
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1494 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia drewna 216/30 mm, Makita B-32714, z 24 zębami, o grubości cięcia 2,4 mm, przeznaczona do stosowania w ukośnicach i pilarkach stołowych.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE z zębami z wysokiej klasy węglika spiekanego, zapewnia bardzo wysoką jakość cięcia. Utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 216/30mm MAKBLADE Makita [B-32714]:
- profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach i ukośnicach stołowych,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu zapewniającego dłuższą żywotność,
- utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie,
- powłoka redukująca tarcie zapewnia łatwe cięcie i chroni tarczę przed korozją.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKBLADE MAKITA [B-32714]:
- średnica tarczy: 216mm,
- średnica otworu: 30mm,
- grubość tarczy: 1,6mm,
- grubość cięcia: 2,4mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 5°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 7070 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie poprzeczne drewna,
- zamiennik tarczy [B-08903]
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7070 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,4 mm |
| EAN: | 088381421522 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
