Piła tarczowa do cięcia drewna 210x30x2,4mm, EXTREME DeWALT [DT20432-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20432-QZ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 730 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska z serii EXTREME 210/30/2,4mm, 24 zęby firmy DeWalt model DT20432 do szybkiego cięcia drewna.
Przeznaczonych do współpracy z pilarkami ręcznymi i stołowymi różnych producentów.
Tarcza wyprodukowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Piła tarczowa do cięcia drewna 210x30x2,4mm, 24 zęby, EXTREME DeWALT [DT20432-QZ]:
- profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia drewna z gwoździami z serii EXTREME firmy DeWalt DT20432,
- specjalnie zaprojektowana tarcza przeznaczona do współpracy z pilarkami stołowymi,
- produkowana zgodnie z opatentowaną technologią tłumienia wibracji dla łatwiejszego prowadzenia w materiale,
Parametry tarczy DeWALT [DT20432-QZ]:
- średnica tarczy: 210 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 2,0 mm,
- grubość cięcia: 2,4 mm,
- liczba zębów: 24,
Cechy tarczy pilarskiej z serii EXTREME DEWALT:
- tarcza pilarska do precyzyjnego wykańczania
- wyjątkowo duże i twarde zęby z węglików spiekanych do szczególnie czystych i precyzyjnych cięć
- wyjątkowe stopy z dodatkiem chromu zapewniające wydłużoną żywotność
- obrabiany laserowo korpus tarczy gwarantujący zwiększoną precyzję cięcia
- elementy antywibracyjne redukują wibracje i hałas
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 210 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | DWE7485 |
| grubość tarczy: | 2,0 mm |
| szerokość cięcia: | 2,4 mm |
| EAN: | 5054905281175 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 27.50 cm |
| szerokość opakowania: | 25.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
