piła tarczowa do cięcia drewna 210/30/2,6mm, 40 zębów, Medium Wood, Bahco [8501-17F]
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-17F
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1728 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska 210/30mm o grubości rzazu 2,6mm z 40 zębami, Bahco 8501-17F, przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych i stołowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 210/30/2,6mm, 40 zębów, Bahco [8501-17F]:
- profesjonalna tarcza do pilarek stacjonarnych i przenośnych,
- zęby wykonane z wysokiej klasy węglika pozwalają uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłużają żywotność tarczy,
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 18°,
- na wyposażeniu piły tarczowej znajdują się pierścienie redukcyjne: 25 mm, 20 mm, 16mm.
Parametry piły tarczowej Bahco [8501-17F]:
- średnica tarczy: 210 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- redukcja otworu: 25, 20, 16 mm,
- grubość cięcia: 2,6 mm,
- liczba zębów: 40,
- kąt natarcia: 18°,
- waga: 385 g
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 210 mm |
| liczba zębów: | 40 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 18 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 7311518220990 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.530 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
