piła tarczowa do cięcia drewna 190/30mm, 12 zębów, MFORCE, Makita [B-31974]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-31974
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 758 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia drewna 190/30mm, 12 zębów, T.C.T, MFORCE, Makita B-31974, o szerokości cięcia 2 mm, przeznaczona do stosowania w pilarkach ręcznych o średnicy mocowania 30 / 20 / 15,88 mm.
Tarcza z serii MFORCE produkowana jest zgodnie z opatentowaną technologią, zapewnia zwiększoną jakość wykończenia, szybkie i czyste cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 190/30mm, MFORCE, Makita [B-31974]:
- tarcza serii MFORCE do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna, jest przeznaczona do stosowania z ręcznymi pilarkami tarczowymi,
- zęby w kształcie litery M z ukośnym czołem ściętym podwójnie pod kątem 10° zapewnia więcej krawędzi tnących, umożliwiających czyste i szybkie cięcie,
- ukośne czoło zęba i wierzchołek tworzą 6 krawędzi tnących i większą powierzchnię ścierania, co pozwoliło uzyskać dłuższą żywotność w porównaniu z tradycyjnymi tarczami tnącymi,
- tarczy wykonane są z wysokiej klasa węglika wolframu z niskim współczynnikiem ścieralności,
- wąski rzaz i cienka blacha tarczy pozwala na uzyskanie mniej odpadu oraz redukuje potrzebną siłę posuwu,
- tarcza dostarczana jest z pierścieniami redukcyjnymi umożliwiającymi stosowanie piły w pilarkach z mocowaniem o średnicy: 30 / 20 / 15,88 mm
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKITA [B-31974]:
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu: 30 / 20 / 15,88 mm,
- grubość tarczy: 1,2 mm,
- grubość cięcia: 2,0 mm,
- liczba zębów: 12,
- kąt natarcia: 15°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8040 obr./min.,
- kod tarczy: CSCX19012G,
- zamiennik tarczy: B-07967
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8040 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 12 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,2 mm |
| kąt natarcia: | 15 ° |
| szerokość cięcia: | 2,0 mm |
| EAN: | 088381420785 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
