piła tarczowa do cięcia drewna 190/20/2,2mm, 24 zęby, MAKBLADE, Makita [B-08894]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-08894
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1108 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia poprzecznego drewna 190/20mm, Makita B-08757, z serii MAKBLADE, z 24 zębami, o grubości cięcia 2,2 mm.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE z zębami z wysokiej klasy węglika wolframu, zapewnia bardzo wysoką jakość cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 190/20mm MAKBLADE Makita [B-08894]:
- profesjonalna tarcza do cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE przeznaczona do stosowania w pilarkach i ukośnicach stołowych,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu zapewniającego dłuższą żywotność,
- precyzyjne naciągnięcie blachy daje bardziej płaską tarczę i dokładniejsze cięcie,
- powłoka redukująca tarcie ułatwia cięcie i chroni ostrze przed korozją
Parametry techniczne tarczy do drewna Makita [B-08894]:
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 1,6 mm,
- grubość cięcia: 2,2 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 5°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8040 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie poprzeczne drewna
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8040 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,2 mm |
| EAN: | 088381336932 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
