piła tarczowa do cięcia drewna 185/30/1,45mm, 24 zęby, SPECIALIZED EFFICUT T.C.T., Makita [E-08676]
-
Producent:
-
Kod producenta:E-08676
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1347 pkt. |
Profesjonalna tarcza do cięcia drewna o średnicy 185/30mm Makita E-08676, ze 24 zębami, o grubości cięcia 1,45 mm , z serii SPECIALIZED.
Tarcza przeznaczona do stosowania w pilarkach tarczowych. Dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza do cięcia drewna SPECIALIZED EFFICUT T.C.T firmy Makita [E-08676]:
- tarcza do dokładnego i czystego cięcia drewna,
- specjalnie zaprojektowana tarcza z serii SPECIALIZED przeznaczona do stosowania w pilarkach tarczowych,
- dzięki innowacyjnemu kształtowi zęba EFFICUT cięcie tą tarczą jest bardzo wydajne
Parametry techniczne tarczy pilarskiej Makita [E-08676]:
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,25 mm ,
- grubość rzazu: 1,45 mm,
- ilość zębów: 24 szt.,
- kąt natarcia: 23°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8250 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8250 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,25 mm |
| kąt natarcia: | 23 ° |
| szerokość cięcia: | 1,45 mm |
| EAN: | 0088381579032 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
