piła tarczowa do cięcia drewna 184/30/2,6mm, 24 zęby, Medium Wood, Bahco [8501-13]
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-13
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1396 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska 184/30mm o grubości rzazu 2,6mm z 40 zębami, Bahco 8501-13F, przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych i stołowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 184/30/2,6mm, 24 zęby, Bahco [8501-13]:
- profesjonalna tarcza do pilarek stacjonarnych i przenośnych,
- zęby wykonane z wysokiej klasy węglika pozwalają uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłużają żywotność tarczy,
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 17°,
- na wyposażeniu piły tarczowej znajdują się pierścienie redukcyjne: 28,6mm i 20 mm
Parametry piły tarczowej Bahco [8501-13]:
- średnica tarczy: 184 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- redukcja otworu: 28,6 i 20 mm,
- grubość cięcia: 2,6 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 17°,
- waga: 275 g
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 184 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 18 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 7311518004859 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.370 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
