piła tarczowa do cięcia drewna 184/16mm, grubość cięcia 2,6mm, 30 zębów, CONSTRUCTION DeWALT [DT1940-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT1940-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 536 pkt. |
Piła tarczowa do szybkiego cięcia drewna firmy DeWalt model DT1940 o średnicy 184mm, z otworem 16mm, posiada 30 zębów z węglika spiekanego, szerokość cięcia 2,6mm.
Specjalnie zaprojektowana, niezwykle wytrzymała tarcza budowlana do najtrudniejszych zastosowań, przeznaczona do współpracy z pilarkami tarczowymi akumulatorowymi i sieciowymi różnych marek.
Tarcza pilarska DT1940 doskonale nadaje się do cięcia naturalnego drewna, również z gwoździami, a także do cięcia materiałów kompozytowych oraz szalunków. Zapewnia wysokiej jakości cięcie wzdłużne i poprzeczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
piła tarczowa budowlana do drewna 184/16mm DeWalt DT1940
- specjalnie zaprojektowana tarcza pilarska do drewna z serii DeWalt CONSTRUCTION przeznaczona do najtrudniejszych zastosowań,
- zęby wykonane z wysokiej jakości węglika spiekanego,
- piła tarczowa przeznaczona jest do współpracy z pilarkami ręcznymi DeWALT oraz innych marek, znakomicie sprawdza się również w pilarkach stacjonarnych,
- piła tarczowa przeznaczona jest do szybkiego cięcia drewna miękkiego, również do cięcia drewna z gwoździami i materiałów kompozytowych oraz szalunków,
- zapewnia wysokiej jakości cięcie wzdłużne i poprzeczne,
- posiada geometrię zębów ATB (z ang. Alternate Top Bevel - alternate right top bevel and left top bevel), w której krawędzie tnące są naprzemiennie zeszlifowane na ostro (kąt może wynosić od 10o do 20o).
Cechy tarczy pilarskiej z serii CONSTRUCTION DeWALT:
- tarcza budowlana jest wyjątkowo trwała i odporna,
- wzmocnione ramiona tarczy zapewniają szczególną ostrość tarczy i dużą prędkość cięcia przy zachowaniu przedłużonej żywotności,
- wytrzymałe zęby z wysokiej jakości węglika spiekanego są zabezpieczone przed wyłamywaniem przy uderzeniu przez gwoździe i resztki betonu,
- bardzo solidny, hartowany korpus absorbuje najsilniejsze uderzenia i zapewnia przedłużoną żywotność.
- średnica tarczy: 184mm,
- średnica otworu: 16mm,
- grubość tarczy: 1,70mm,
- szerokość cięcia: 2,60mm,
- ilość zębów: 30,
- kąt natarcia: 10o,
- maksymalna prędkość obrotowa: 7000 obr/min,
- geometria zębów: ATB,
- rodzaj cięcia: szybkie
- zastosowanie: uniwersalne
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 16 mm |
| średnica tarczy: | 184 mm |
| liczba zębów: | 30 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: |
|
| grubość tarczy: | 1,7 mm |
| geometria: | ATB |
| kąt natarcia: | 10 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 5035048095577 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 24.50 cm |
| szerokość opakowania: | 22.20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
