piła tarczowa do cięcia drewna 170/30/2,6mm, 18 zębów, Coarse Wood, Bahco [8501-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-10
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1061 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska 170/30mm o grubości 2,6mm z 18 zębami, Bahco 8501-10, przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych i stołowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 170/30/2,6mm, 18 zębów, Bahco [8501-10]:
- profesjonalna tarcza do pilarek stacjonarnych i ukośnic,
- zęby wykonane z wysokiej klasy węglika pozwalają uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłużają żywotność tarczy,
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 19°,
- na wyposażeniu piły tarczowej znajdują się pierścienie redukcyjne: 20, 16 mm
- średnica tarczy: 170 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość cięcia: 2,6 mm,
- liczba zębów: 18,
- kąt natarcia: 19°,
- waga: 215 g
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 170 mm |
| liczba zębów: | 18 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 19 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 7311518004828 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.330 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
