    8501-165-20-48XF
113,03zł brutto
91,89zł netto
Cena punktowa: 1130 pkt.
Profesjonalna tarcza pilarska 165/20mm o grubości rzazu 2,2 mm z 48 zębami, Bahco [8501-165-20-48XF], przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych a zwłaszcza w zagłębiarkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 165/20/2,2mm, 48 zębów, Bahco [8501-165-20-48XF]:
  • profesjonalna tarcza dedykowana do pilarek ręcznych (przenośnych), zwłaszcza do zagłębiarek,
  • zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
  • zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 5°,
Parametry piły tarczowej Bahco [8501-165-20-48XF]:
  • średnica tarczy: 165 mm,
  • średnica otworu: 20 mm,
  • grubość cięcia: 2,2 mm,
  • liczba zębów: 48,
  • kąt natarcia: 5°,
  • waga: 309 g
średnica otworu tarczy: 20 mm
średnica tarczy: 165 mm
liczba zębów: 48 szt
opakowanie: blister
przeznaczenie: do drewna
kąt natarcia: 5 °
szerokość cięcia: 2,2 mm