piła tarczowa do cięcia drewna 160/20/2,2mm, 48 zębów, FINE Wood, Bahco [8501-160-20-48XF] do zagłębiarek
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-160-20-48XF
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1119 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska 160/20mm o grubości rzazu 2,2 mm z 48 zębami, Bahco [8501-160-20-48XF], przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych a zwłaszcza w zagłębiarkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 160/20/2,2mm, 48 zębów, Bahco [8501-160-20-48XF]:
- profesjonalna tarcza dedykowana do pilarek ręcznych (przenośnych) zagłębiarek,
- zęby wykonane z wysokiej klasy węglika pozwalają uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłużają żywotność tarczy,
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 5°,
Parametry piły tarczowej Bahco [8501-160-20-48XF]:
- średnica tarczy: 160 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość cięcia: 2,2 mm,
- liczba zębów: 48,
- kąt natarcia: 5°,
- waga: 303 g
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 160 mm |
| liczba zębów: | 48 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,2 mm |
| EAN: | 7314150402892 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.309 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
