piła tarczowa do cięcia drewna 140/20/2,6mm, 16 zębów, Coarse Wood, Bahco [8501-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:8501-4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 956 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska 140/20mm o grubości 2,6mm z 16 zębami, Bahco 8501-4, przeznaczona do cięcia drewna.
Tarcza z zębami z węglika spiekanego do stosowania w pilarkach ręcznych i stołowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do pilarki tarczowej 140/20/2,6mm, 16 zębów, Bahco [8501-4]:
- profesjonalna tarcza do pilarek stacjonarnych i ukośnic,
- zęby wykonane z wysokiej klasy węglika pozwalają uzyskać łatwe, gładkie cięcie i wydłużają żywotność tarczy,
- zęby z końcówką węglikową są połączone z utwardzonym, walcowanym na zimno stalowym korpusem,
- gniazda rozszerzające są cięte laserowo, co zapobiega wypatrzeniu się tarczy i znakomicie odprowadzają ciepło,
- zęby piły tarczowej mają dodatni kąt natarcia 18°,
- na wyposażeniu piły tarczowej znajdują się pierścienie redukcyjne: 16, 13 mm
- średnica tarczy: 140 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość cięcia: 2,6 mm,
- liczba zębów: 16,
- kąt natarcia: 18°,
- waga: 155 g
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 140 mm |
| liczba zębów: | 16 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| kąt natarcia: | 18 ° |
| szerokość cięcia: | 2,6 mm |
| EAN: | 7311518008079 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
