piła szablasta/bagnetowa 900W, FATMAX Stanley [FME360-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:FME360-QS
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3422 pkt. |
Piła bagnetowa FATMAX Stanley FME360-QS, z silnikiem o mocy 900W i płynną regulacją prędkości. Dostarczana z 1 brzeszczotem do drewna na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
W zależności od zastosowanego brzeszczotu piłą lisicą można ciąć różnego typu metale (rury, profile czy blachy), drewno (w tym świeże), sklejkę, płyty OSB, palety, tworzywa sztuczne (również z włókna węglowego), gazobeton, płyty gipsowe, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Piła bagnetowa 900W, FATMAX Stanley [FME360-QS]:
- wyposażona w silnik o mocy 900 W i płynną regulację prędkości,
- skok brzeszczotu o długości 28 mm zapewnia efektywne cięcie,
- beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu ułatwia i przyspiesza pracę,
- przestawiana stopa ułatwia cięcie pod kątem i w miejscach trudno dostępnych,
- piła posiada dobrze wyprofilowaną, ergonomiczną rękojeść, która zapewnia pewny chwyt,
- pilarka dostarczana jest z 1 brzeszczotem do drewna na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły bagnetowej FATMAX Stanley [FME360-QS]:
- moc znamionowa: 900 W,
- długość skoku: 28 mm,
- częstość suwów bez obciążenia: 0-3200 suwów/min.,
- wymiary (D x S x W): 520 x 80 x 155 mm,
- waga: 3,1 kg
Wyposażenie piły bagnetowej FATMAX Stanley [FME360-QS]:
- 1 brzeszczot do drewna,
- instrukcja obsługi
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 brzeszczot do drewna, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 900 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3200 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 28 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048657560 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 8.395 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
