piła szablasta/bagnetowa 750 W, Black&Decker [BES301-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:BES301-QS
Stan magazynowy: 3
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2590 pkt. |
Kompaktowa piła bagnetowa Black&Decker model BES301-QS, z silnikiem 750W i płynną regulacją skoku brzeszczota.
Świetnie sprawdza się w większości zastosowań, do szybkiego cięcia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych.
Na wyposażeniu ma dodatkową stopę z zaciskiem do cięcia gałęzi, która stabilizuje i zabezpiecza gałąź oraz poprawia kontrolę cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.PIŁA BAGNETOWA Black&Decker BES301-QS:
- lekka o kompaktowej budowie piła szablasta z silnikiem o mocy 750 W,
- świetnie sprawdza się w większości zastosowań, do szybkiego cięcia w drewnie, metalu czy w tworzywach sztucznych,
- regulacja wysunięcia stopy pozwala na maksymalne wykorzystanie brzeszczotu i na optymalizację cięcia,
- posiada dodatkową stopę z zaciskiem do cięcia gałęzi, która stabilizuje i zabezpiecza gałąź oraz poprawia kontrolę cięcia,
- wyposażona w beznarzędziowy zacisk brzeszczotu do łatwej i szybkiej wymiany,
- ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt zapewniający większą kontrolę i wygodę podczas użytkowania piły,
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY BAGNETOWEJ BES301-QS:
- moc znamionowa: 750 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 0-2800 obr/min,
- długość skoku: 20 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 100 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 300 mm,
- zdolność cięcia gałęzi ze stopą przytrzymującą: 30 mm,
- waga: 2,4 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY BAGNETOWEJ BES301-QS:
- piła bagnetowa BES301,
- stopa podstawowa,
- stopa z dociskiem do cięcia gałęzi,
- instrukcja obsługi,
- 2 brzeszczoty o długości 152 mm do drewna (7zębów / cal) oraz do metalu (18 zębów / cal),
| waga kg: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi 2 brzeszczoty o długości 152 mm do drewna (7zębów / cal) oraz do metalu (18 zębów / cal). |
| moc znamionowa: | 750 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 20 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 300 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 100 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048737279 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
nie moge sie doczekać az ja odpaleZalety:ma taki specjalny ogranicznikWady:na razie nie widze
