piła szablasta/bagnetowa 1200W, Makita [JR3051TK]
-
Producent:
-
Kod producenta:JR3051TK
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7689 pkt. |
Profesjonalna piła bagnetowa firmy MAKITA model JR3051TK, z silnikiem 1200W i regulacją częstotliwości skoków brzeszczotu 0-3000 /min. Piła posuwowa wyposażona jest w walizkę i 3 brzeszczoty do cięcia różnych materiałów.
Uniwersalny uchwyt brzeszczotu pozwala zamontować większość dostępnych na rynku brzeszczotów a beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu umożliwia szybką wymianę bez użycia dodatkowych narzędzi.
Piłą bagnetową można ciąć różnego typu materiały w zależności od zastosowanego brzeszczotu np. metale (rury, profile czy blachy), drewno (w tym świeże), sklejkę, płyty OSB, tworzywa sztuczne (również z włókna węglowego), płyty gipsowe, itp...
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.piła posuwowa MAKITA JR3051TK:
- piła posuwowa wyposażona w silnik o mocy 1200 W,
- beznarzędziowy system wymiany brzeszczotu (szybka wymiana w kilka sekund bez dodatkowych narzędzi),
- regulacja częstotliwości skoków spustem włącznika
- uniwersalny uchwyt brzeszczotów pozwala zamontować większość dostępnych na rynku brzeszczotów,
- pionowy mechanizm korbowy redukuje wibracje w kierunku poziomym oraz minimalizuje odchylenie brzeszczotu od punktu przyłożenia w szczególności podczas cięcia metalu,
- wysoka wytrzymałość urządzenia,
- hak umożliwiający zawieszenie narzędzia,
- ergonomiczny uchwyt pokryty elastomerem podnosi komfort pracy,
- dostarczana w walizce.
PARAMETRY TECHNICZNE piły bagnetowej JR3051TK:
- moc znamionowa: 1200 W,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0 - 3000 /min,
- długość skoku: 30 mm,
- zdolność cięcia w rurze: 130 mm,
- zdolność cięcia w drewnie: 255 mm,
- długość całkowita : 447 mm,
- waga: 3,3 kg,
WYPOSAŻENIE piły bagnetowej JR3051TK:
- brzeszczot do metalu (dł. 153 mm, 1 szt.) B-05038
- brzeszczot uniwersalny (dł. 153 mm, 1 szt.) B-05044
- brzeszczot do drewna (dł. 203 mm, 1 szt.) B-05153
- walizka
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| waga kg: | 3,3 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot do metalu (dł. 153 mm, 1 szt.) B-05038; brzeszczot uniwersalny (dł. 153 mm, 1 szt.) B-05044; brzeszczot do drewna (dł. 203 mm, 1 szt.) B-05153; walizka |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3000 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 30 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 255 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 130 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381891905 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
